DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Jezevčice-Iriska‚ Bettynka a Dorinka

                           
. . . stránky jsou v rekonstrukci . . .
 
 
                                                                                             Lovosické dvojzkoušky
28.9.2010 - Dneska jsme se zúčastnili našich dvojzkoušek. Iriska mě na začátku prvního běhu ohromě překvapila. Byla rychlá jako nikdy . Běžela tak rychle, že mě to úplně překvapilo. Byl to krásnej parkúr a vipadalo to, že Irče se nádherně běhalo.Lítala po parkúru jako splašená. Měli jsme asi 2 odmítnutí a dovršilo se to tím, že Irča oběhla skočku a běžela rovnou na houpačku na kterou si stoupla jednou packou. Takže opět DIS. V druhém běhu se Irče už nechtělo běhat a tak ho spíš odchodila. Asi vydala všechnu svoji sílu na ten první běh. Irče se už vůbec nechtělo běhat, ale jenom ležet a spát. Potom běhali A2 a A3 a pak se ukízelo a jelo domů. Irča samozdřejmě doma lítala jako spalšená. Ale závody byly super a moc se nám líbii.   
                                                                                     Z Pohody do pohody
29.8.2010 - Na našem cvičáku jsme si udělali klubové závody. Byl to super den a moc jsme si ho užili. Byl plný her a zábavy. Irisku asi nejvíc bavila hra, při které se jako aport házel párek. I přes to, že Irča aporty nemusí tenhle si zamilovala.  Byla i hra, při které se spojili všechny tunely a závodilo se, který pes byl nejrychlejší. Irču moc bavila. Potom tam byla třeba: pozvat svého psa podle hmatu, ale se zavázanýma očima, nejrychlejší pes, který přiběhne na přivolání určitou vzdálenost a spoustu dalších. Na konci bylo vyhlášení naší internetové soutěže. Iriska byla po celem dnu utahaná, ale když jsme přijeli domů zase s Dorčou a Bettušou lítala jako kdyby se zrovna probudila. Byl to bezva den a těšíme se na nějaký další.
                                                                                                
                                                                                                          LVT
3.7. - 10.7.2010 - Tak poprvé jsme byli na LVT. Vzala jsem jenom Irču. V chatce jsme byli s Bárou a Míšou. Irče i mě se to tam líbilo. Cvičili jsme většinu týdne, kromě pár dnů, kdy měli pejsci oddych. Když jsme prošli brankou, hned jsme byli v lese, ve kterém se Irče nejvíc líbil potok.  Vždycky do něj skočila a když lezla ven, vyválela se ve všem co tam bylo. A bohužel tam bylo nejvíce jehličí.  Počasí bylo nádherné, až na pár vyjímek, protože někdy pršelo. Když dostala Irča misku a granule tak Míša taky. Irča si vzala pár těch svých a dosytila se granulema co patřili Míšovi. Chudáček jenom na ní koukal, ale nic jí neudělala. Ani nešel no její misky. Takže jsme to museli udělat jinak. Nejdřím Baštil Míša a až poněm Irča, aby mu je nesnědla.  Na konci tábora byli závody. Irisce se moc běhat nechtělo, ale s překvapením jsme si vyběhali 3. místo. Tábor byl super a těšíme se na další.
                                                                                       Chlumecké dvojzkoušky
5.6.2010- Dneska jsme vyrazili do Chlumce na dvojzkoušky. Bylo hezky a tak jsme s sebou vzali i Dorinku. Dorince se tam taky moc líbilo. Iriska běhala moooc krásně, ale při prvním běhu jsme se DISklia při tom druhém běhu jsme to sice doběhli se 2  odmítnutími a 1 chybou a s časem 96,8. Ale bohužel jsme kvůli času opět DIS.
                                                                                   Chlumecký lvíček
10.4.2010 - Ahoj. Vyjeli jsme na další závody a musím vám napsat, jaké to bylo. Dneska píšu za Irisku, protože ji bolí packy od toho, jak běhá pořád venku. Irisce jsme vzali klec, deku a další věci a jelo se. Když jsme tam dorazili, šla jsem dát pořadatelům VP a šli jsme si sednout k našemu klubu. Potom jsme si šla projít parkur a když jsem si ho prošla nastoupili jsme na start. Iriska běhala moc hezky jak ve zkoušce tak v agility, ale při jumpingu začalo hodně pršet a Iriska skočila pár skoček a schovala se do tunelu. A jak jsme dopadli??? Ve všech třech jsme DIS.
 
11.2.2010 - Dneska mě panička vzala na vodítko a někam jsme šli. (Šla s námi i paničky mamka). Vypadalo to tam nějak divně, ale panička mi řekla že tady budeme chvíli čekat a pak někam pojedem. Prej autobusem (co to je???) Trošku jsem se bála tak sem se víc přitiskla k paničce. Ale nakonec to bylo docela dobrý. Pak sme z tý věci vystoupili a šli na vlak. ( To už vim co to je. S tím sem už jela. HEČ!!!) Tam si mě hladili nějaký cizí lidi. a pak sme vystoupili a paničky mamča šla pryč. Na nás tam už čakala Zuzka a Péťa. V autě na mě čekala Dášenka, Ťája a nová fenka NKO Bára. A samozdřejmě Zuzky děda. Tak a konečně sme vyrazili. Zastavili jsme u ZKO Litoměřice. Paničky nás vypustili a všichni jsme tam běhali jako blázni. Váleli se, skákali a všechno možný. Nejdřív jsme šli sadem aˇPéťa řikala, že sito dobře nastudovala. ( To nám řikala Ťája). A pak sme běhali do kopce a z kopce a paničky měli strach, aby se nám něco nestalo, nestratili se ( no prostě si vymysleli na nás blázniviny ). A pak tam byl takovej příkrej kopec a panička se Zuzkou samozdřejmě přišli jako poslední. Tak sem je tam musela pořád běhat kontrolovat jestli nedělají nějaký blbiny. No a tam jsme se začali fotit a  svačinka a Baruška si neporozovaně vzala Zuzky chleba ( řikala, že byl mooc dobrý) pak se šlo dolů. To už bylo mnohem lepší. Když jsme byli dole, Zuzky děda nás vysadil v Litoměřicích na náměstí a my šli k páníčkovi do práce. Tam my panička vzala polštářek a hezky si tam schrupla. pPáníček mi tam dal do misky vodu a panička granulky. Vodička mi ze začátku ,,jela" ale granulky už moc néé. A pak se jelo domů. Holky na mě sice žárlili, ale pak už se se mnou bavili, tak jsem byla ráda. Líznutí posílá Irča
P.S. :Slibuju, že když půjdeme zase na nějaký výlet vyprávění dodám . Irča

 2. - 3. 1. 2010 - Dneska jsme s paniškou jeli do Loun na závody. Myslela sem si že budu normálně venku jako vždycky ale tohle bylo úplně jiný. Byla to HALA teda podle toho co řikala panička. Bylo to docela hezký, i dost jiných psů než jsem zvyklá a to bylo hrozný. Ale zvládla sem to. Panička najednou odešla, ale za chvíli se zase vrátila, pochválila mě že sem tap počkala a dala mi mlsku. Najednou mě vzala a někam sme šli. Viděla sem skočky a tunely... no prostě paráda!!! A najednou sme běželi najednou byl přede mnou kruh. Nechtělo se mi tam ale nakonec sem to zvládla. Sice až na 3 pokus, ale zvládla. Pak už to bylo super. A taky se mi to nechtělo přeskakovat tak sem něco podlezla, protože to bylo moc vysoko. Pak se panička dozvěděla, že jsme DIS. Paničku to mrzelo, ale když se na mě  a Dášenku podívala hned se začala smát. Mezitím sme chodili ven se projít a hrát si. Pak jsem běžela ještě 2x ale zase jsme skončili jako DIS. Druhý den to bylo skoro stejné, kromě toho že tam nebyl Míša. Běželi sme 2x a ZASE jako DIS. ( Já nevim proč je to nějaký divný. Já tam běhám jak o život o ono zase nic. To je hrozný!!! ) Pak panička po mě chtěla abych běžela ještě jednou. ( No nezbláznila se?? Já sem tak utahaná z toho běhání a chození ven  k tomu jetě chce abych zase běžela????) Když mě viděla tak někam s Helou ( to je naše cvičitelka) šla a pak se zase vrátila. No prostě blázinec. A nakonec už nic nebylo a mohla sem jít v klidu spát. Líznutí vám posílá Irča

5.12.2009 - Dneska jsem se zúčastnila klubového závodu. No a panička taky to je jasný. Panička mě přihlásila do Agility. Tak to sem byla moc ráda, ale že mě přihlásila do poslušnosti ZZO tak to už ne. Ale pak sem si na to zvykla a šlo to. Tak a už sme nastoupili na Agility. Tam mě to tak hrozně moc bavilo. Ale pak přišla poslušnost. Tady to byly speciální cviky. Ty se nám moc povedli. Měla sem to za 30 bodů.  (Plný počet). Pak jsme chvíli čekali a pak to přišlo. Šli jsme na poslušnost. Byla jsem dobrá, ale nechtěla jsme si lehnou. Víc mě totiž zajímali ty pachy ostatních pejsků. A aport ten mě taky nezajímal. Nejdřív jsem za ním tak rychle běžela bych ho dohonila, ale když jsem si všimla, že je to míček a ne nějaká dobrůtka běžela jsem pryč. Panička sice byla sklamaná, ale nezlobila se na mě. U odložení jsme byla úžasná. Ani jednou jsem nevstala a panička byla moooc spokojená. No a pak bylo vyhlášení. Z agility jsme byli na 12. místě a z poslušnosti na 8. místě. To jsem dobrá  žéjo! A panička dotala tričko, propisku, smajlíka  a já obojek. Pac Irča.

8.12.2009- Něco málo připsáno do Závodů. Ale ještě tam musim dát tabulku.Tu hned dodám. 

14.11.2009- Dnes proběhla velká rekonstrukce stránek. Bude trvat ještě dlouho, protože je co dohánět. Nemám pravdu??? Přidáno pár fotek v sekci štěňátka. Přidány sekce Dorinka a Bettynka. Přidána úvodní fotka. A změněna sekce Iriska. Budeme se ještě snažit založit pár sekcí, fotek, plno zážitků o které se chceme s Vámi podělit. Ahoj du to dopsat a dodělat.                                             

20.9.2009- Dneska mě brzo ráno vzala panička do auta a někam jsme jeli. Seděla sem u paničky a ta mě drbala za ušima. To bylo žůůžo!! A jak sem si to užívala no měli ste mě vidět. Panička měla v ruce nějakou věc asi papír nebo co a řikala páníčkovi vedle ní kam má jet. Mě to nebavilo tak sem spala. Dobře se mi spalo. Pak panička Zůza otevřela dveře a já se rozeběhla ven. Byla to paráda běhat brzo ráno venku. Zůza mě pak zavolala, atak sem vyběhla za ní a dostala sem pochvalu!!! HEČ!!! . Zůza mě pak dala mímu druhýmu páníčkovi a velkýmu kámošovi Péťovi. Je snim totiž velká sranda. Panička odešla, ale hned zase přišla a přinesla mi spoustu mlsek. MŇAM!!! Ale nic sem nedostala . Pak sme někam šli a bylo tam plno pejsků a fenek. Ale JÁ jako jezevčík sem tam byla úplně JEDINÁ !!!! Ale zato sem byla dobrá. Pak šla Zůza zase beze mě a to mě už pořádně naštvalo. A pak panička přišla a udobřila si mě mlskou a pak mě podrbala za ušima. Tak sem jí odpustila.Panička mi až potom řekla, že budeme běhat agility a že to bude velká sranda a pak dostanu odměnu.(určitě nějakou mlsku.Protože jí vždycky mívá u sebe.)N ajednou sme běželi ke startu a vážně to byla sranda!!!Děsně mě to bavilo....Sice sem tam udělala nějaký ty chyby ale přece se svět nezboří a panička byla šťastná že nás obě to baví..... řikala mi to proto to vim.... a pak sme běželi ještě jednou, ale to už sem byla utahaná takže sem tam sem běhala ale jinak sem chodila  . A potom sme jeli domu. Rozloučila sem se s mojí nej kámojdou Dášou a jeli sme.   Tak dovyprávěla sem Vám můj příběh. Doufám, že se Vám líbil a slibuju vám, že budou přibívat. Pac a líznutí na tvář Irča.                                                                                   

1.6.2009- aktualizovány odkazy 

4.5.2009- přidaná sekce Štěňátka 

3.5.2009- napsáno do sekce Iriska 

2.5.2009- změněná barva

2.5.2009- přidané foto do sekce fotogalerie

1.5.2009- přidaná sekce Iriska

25.4.2009- Napsáno do sekce agility

24.4.2009- Přidaná sekce agility

22.4.2009- Stránky spuštěny